Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną
Kancelaria Radcy Prawnego Jan Dziubałtowski powstała w 2015 r. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych, przedsiębiorców, spółek prawa handlowego oraz innych podmiotów. Celem nadrzędnym jest świadczenie usług prawnych najwyższej jakości w trosce o najlepiej pojęte dobro Klientów.

W ramach świadczonych usług Kancelaria podejmuje się reprezentacji Klientów w postępowaniach sądowych, jak i pozasądowych, uczestniczy w spotkaniach i negocjacjach, zajmuje się sporządzaniem opinii prawnych, pism procesowych, przygotowywaniem i opiniowaniem umów, udziela indywidualnych porad prawnych – w tym również on-line – oraz zapewnia bieżącą obsługę prawną prowadzonej działalności.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów
Siedziba Kancelarii mieści się w miejscowości Prószków k. Opola. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Kancelaria oferuje również możliwość dojazdu do Klienta, jak też elastyczne godziny spotkań.

W celu umówienia dogodnego terminu spotkania prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty.

Kancelaria Radcy Prawnego Jan Dziubałtowski gwarantuje profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Kancelaria oferuje również możliwość uzyskania pomocy prawnej w języku angielskim.

Kancelaria Radcy Prawnego Jan Dziubałtowski powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie.
Świadczymy najwyższej jakości usługi prawne skierowane do przedsiębiorców oraz osób fizycznych.