Jan Dziubałtowski

Radca Prawny

Radca prawny Jan Dziubałtowski
Radca Prawny,
członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu od 2012 r., absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, tytuł magistra prawa uzyskany w roku 2011r. natomiast w 2007r. dyplom i tytuł licencjata na kierunku Filologia angielska.

Dotychczasowe doświadczenie zdobywałem głównie w dziedzinach prawa cywilnego, gospodarczego, prawa spółek handlowych, karnego, prawa pracy, jak też w sprawach z zakresu odszkodowań i ubezpieczeń. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej podejmuję współpracę z prawnikami różnych specjalności, jak też specjalistami z innych dziedzin.

Już na studiach rozpocząłem praktykę w zawodzie, dzięki czemu posiadam długoletnie doświadczenie. Współpracowałam zarówno z Kancelarią Radców Prawnych, firmami zajmującymi się doradztwem biznesowym, jak też dochodzeniem odszkodowań.

Biegle władam językiem angielskim w mowie i piśmie oraz w podstawowym zakresie również językiem niemieckim.
Wolne chwile staram się spędzać aktywnie. Uwielbiam grę w piłkę nożną, piesze wędrówki górskie, jazdę na rowerze czy też jazdę na nartach. Wolne chwile lubię także spędzać z przy dobrym filmie.

W pracy, jak i w życiu, kieruję się uczciwością, lojalnością i szacunkiem. Stawiam na otwartość i komunikację z Klientem. Jestem otwarty na ludzi, do każdego problemu podchodzę w sposób indywidualny. Nie boję się pracy i nowych wyzwań. Jestem nastawiony na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i pogłębianie wiedzy. Wysoko cenię sobie opanowanie i kulturę osobistą, w szczególności w trakcie spotkań z klientami oraz na sali sądowej. Zawsze staram się w możliwie najszerszym zakresie zapoznać się ze sprawą i poznać w pełni stanowisko klienta oraz drugiej strony. Tylko takie działanie pozwala bowiem sprawić, aby nieistotny element w sprawie stał się nierzadko kluczowym argumentem. Kieruję się zasadą, iż „argumentów nie należy liczyć lecz ważyć” – a nadrzędnym celem zawsze musi pozostać interes klienta.